Par mums

“Škutāna deju skola” savas durvis vērusi 2011.gada pavasarī, kaut gan paši skolas aizsākumi meklējami jau 2008.gadā, kad tās nosaukums vēl bija “Zvaigžņu halle”.

Skolas dibinātājs ir profesionāls dejotājs, deju pedagogs, sporta deju tiesnesis un Latvijas Sporta Deju Federācijas Prezidija loceklis Valdis Škutāns, kurš strādā plecu pie pleca ar citiem profesionāliem deju pasniedzējiem. Visi deju skolas pedagogi ir valsts čempioni sporta dejās dažādās disciplīnās un vecuma grupās.

Valdis Škutāns kopā ar kolēģiem ir iestudējis priekšnesumu horeogrāfiju tādiem LNT projektiem kā "Zvaigžņu lietus", "Maģiskās kāzas Molā (10.10.10.)", TV3 šoviem "Dziedi ar zvaigzni" un "Koru kari". Deju skolas telpās deju mākslā ir skolojušies visiem labi zināmā seriāla "UgunsGrēks" aktieri, šeit risinājies arī fimēšanas process.

“Škutāna deju skolā” iespējams apgūt sporta dejas (Standartdejas un Latīņamerikas dejas), kā arī iestudēt kāzu deju.

Gadu gaitā pilnveidojies ne tikai deju skolas pakalpojumu klāsts, bet arī  paplašinājušās skolas telpas. Nu jau “Škutāna deju skola” var lepoties ar divām profesionāli aprīkotām deju zālēm. Lielajā deju zālē, kuras platība ir 240 m2, ir uzstādīts profesionāls grīdas segums – dejošanai īpaši paredzēts ozolkoka parkets, kā arī nodarbībām tik ļoti nepieciešamā spoguļu siena. Mazā deju zāle, kuras platība ir 80 m2, aprīkota ar spoguļiem un horeogrāfijas nodarbībām tik nepieciešamo baleta stieni. Horeogrāfijas nodarbībās tiek nodrošināti arī profesionāli paklājiņi.

Nodarbību apmeklētāju ērtībai iekārtotas atsevišķas sieviešu un vīriešu garderobes, kā arī pieejama atpūtas telpa, kas aprīkota ar TV, Wi-Fi un kafijas automātu.

Pie skolas var ērti piebraukt gan ar personīgo auto, gan sabiedrisko transportu. (skat. kartē). Pieejama bezmaksas autostāvvieta ar video novērošanu.